Автор Тема: Игры в карты  (Прочитано 11171 раз)

Оффлайн Дмитрий

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 758
Игры в карты
« : April 28, 2013, 12:25:21 AM »
Давно размышлял над вопросом - могут ли христиане играть в карты? И вот, скажем так, случайно нашел небольшую статью на эту тему. Выкладываю ее тут. Может кому-то тоже окажется полезной и познавательной.

Источник - http://ecbua.info/index.php?option=com_content&view=article&id=471%3A--&catid=70%3Asm-&Itemid=132&lang=ua


Цитировать
Що поганого у гральних картах?

Для мільйонів людей гра в карти має сильне і дивне причарування. Куди б ви не пішли, всюди побачите людей, що грають у карти. У місіонерських поїздках, коли літаю в літаках, я також часто бачу людей, що годинами грають у карти. Проте хороші, благочестиві люди завжди ставилися до карт із підозрою.

Церква завжди виступала проти гри в азартні ігри, служителі часто проповідували проти цього зла, а деякі люди палили гральні карти на кострищах. Один великий служитель церкви говорив, що скоріш дозволив би своїм дітям грати біля гнізда гримучої змії, ніж із колодою карт. Але чомусь сьогодні церква зберігає мовчання з приводу гри у карти. Це вражає!

Карти були створені в 1392 р. для короля Франції Карла VI, який був безумною людиною. Колода карт отримала назву «диявольська біблія». Також у 17 ст. її називали книгою диявола. І дійсно, як говорять знавці, карти мають таємну символічну мову, оскільки кожна карта в колоді має своє значення, наприклад :

-король – князь темряви, диявол;

-десятка – дух беззаконня, що чинить опір Божому моральному закону – десяти заповідям;

-трефи – насилля, вбивство;

-валет – розбещена, хтива людина, що живе для задоволення своєї низької природи;

-королева (дама) – Марія, мати нашого Господа, однак у мові карт її представлено як нечисту, розбещену жінку;

-джокер – Ісус Христос (у картах Його ім’я висміюється). Джокер означає також «блазень», «нікчема».

Ці фігури в символіці гральних карт пов’язані певними стосунками. Вищою точкою цієї диявольської вигадки є те, що Ісус Христос нібито походить від валета і королеви. Я не хочу навіть писати про це, настільки воно все огидно і мерзотно.

Як бачимо, увесь зміст гральних карт спрямовано проти Бога та Його Священного Писання. Кожний, хто любить Спасителя, засмутився б до сліз, дізнавшись про таке богохульство!

Чи не тому люди не моляться про благословення згори перед грою в карти? Чи можете ви це зробити, якщо раптом вирішите сісти за гральний стіл? Звичайно, ні! Біблія говорить : «…Не торкайтеся нечистого» (2Кор. 6:17), «І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім’я Господа Ісуса». Тому я не дозволив би брудній колоді сквернити християнський дім і зводити нанівець служіння.

Й. Д. Карлсон.

«Христианская газета», № 8 (107) 2007.

« Последнее редактирование: April 28, 2013, 12:27:26 AM от Дмитрий »